Prasinky

obchod

Medový rájMedový ráj je kouzelnický obchod se sladkostmi v Příčné ulici i v Prasinkách. Prodávají se tady všechny představitelné kouzelnické sladkosti, jako je čokoláda a nugát, ale i neobyčejné, např. bertíkovi lentilky tisíckrát jinak (želé s různými příchutěmi, např. čokoládovou, rebarborovou, nebo třeba zvratkovou), šumivé bzučivky (šumákové kuličky, které vás nadnášejí) a gumoví slimáci. Dalšími delikatesami, které tady můžete najít jsou drcení šváby a lízátka s krvavou příchutí.
Mezi kouzelníky jsou nejoblibenější čokoládové žabky, které skáčou jako opravdové žáby. Její balení obsahuje sběratelské karty. První Harryho karta byla s obrázkem Brumbála. Na její zadní straně objevil nápis, který mu pomohl objevit vodítko k významu kamene mudrců.
Weasleyova dvojčata vynalézají sladkosti s ještě většími speciálními efekty, např. omdlévající bonbóny, krvácivé kokosky nebo kanáří piškoty. To jsou některé z těch užitečnějších zábavných věcí (pomohou vám dostat se ze třídy a vyhnout se zkoušení).